Gaziantep Paşabahçe Toptan Satış

Gaziantep paşabahçe toptan satış yapan yerler arasından Polat Cam olarak Paşabahçe Gaziantep satışlarını yapmaktayız. Bunun yanı sıra lav, güral, evita, inter, aksu, stilevs, Cıngıllıoğlu markalarının da toptan ana satış bayisiyiz. Sizler de toptan züccaciye ürünleri almak istiyorsanız hemen sitemize göz atabilirsiniz. Sitemizi takip ederek kampanyalardan da faydalanabilirsiniz.

 

Kampanyalar:

 

-Çay seti kampanyası

-Borcam kampanyası

-Paşabahçe kampanyaları

-Lav kampanyaları

-Cıngıllıoğlu kampanyaları

-Evita kampanyaları

-İnter kampanyaları

-Aksu kampanyaları

-Stilevs kampanyaları

 

Cam Ürünler Toptan Satış Noktaları

 

Paşabahçe cam ürünler toptan satış noktaları hakkında daha detaylı bir bilgi için buraya tıklayın. Buradan size en yakın toptan satış noktasını bulabilirsiniz. Size en yakın  toptan satış noktası parmaklarınızın ucunda bir tık ile mağazamızı gezebilir, ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz adrese yorulmadan ürün tedariğini sağlayabilirsiniz. 

 

Paşabahçe Satış Noktası

 

1935 den bu yana kaliteli cam ürünler çıkaran paşabahçe köklü bir firmadır. Paşabahçe, İş bankası tarafından kurulmuştur. Polat Cam’ın bugünkü mağazacılık faaliyetleri 1980 yılında başlayıp kurulduğu günden beri de paşabahçe marka ürünlerinin satışını yapmaktadır. Son teknoloji ile üretilen paşabahçe ürünlerini güvenle paşabahçe satış noktası firmamızdan satın alabilirsiniz. 

 

Paşabahçe Tedarikçileri

 

Paşabahçe ürünlerini Türkiye’nin en iyi toptan züccaciye firması Polat Cam dan tedarik edin. Bir çok yerde güçlü satış ve tedarik bağlantıları olan firmamız toptan paşabahçe ürün tedariği sağlamaktadır. Gaziantep merkezli züccaciye firmamız Kahramanmaraş, Urfa, Adıyaman, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Ankara gibi daha birçok il ve ilçenin paşabahçe tedarikçisi  olup ürün satış ve dağıtımını yapmaktadır. Gaziantep paşabahçe tedarikçileri Polat Cam dan en ucuz paşabahçe ürünlerini tedarik edebilirsiiniz. 

 

Paşabahçe Cam Ürünler Nereden Alınır?

 

1980 yılından bu yana 40 yıldır çalışmalarını sürdüren Polat Cam en çok lav ve paşabahçe gibi cam ürünleri ile dikkat çeker. 5000 kalem ürün çeşitliliği ile binlerce mutfak  eşyasını bünyesinde barındıran mağazamız ürünlerde çağdaş çizgilere modern mutfak ve sofra ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktadır. Paşabahçenin dayanıklı cam ürünleri uzun yıllar kullanıma uygundur. Mağazamız paşabahçe cam ürünlerinin yanı sıra porselen, seramik, çelik, granit, teflon, elektronik, melamin, bambu ve plastik ürünlere de yer vermektedir. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan mağazamızda şık ve dekoratif ürünler de bulunmaktadır. 4000 metrekare ve 5 katlı olan mağazamız Güneydoğu Anadolu'nun en büyük toptan züccaciye mağazası olarak güçlü bir satış ve dağıtım ağına sahiptir. 

 

Paşabahçe Cam Ürün Fiyatları Nasıldır?

 

Evlerde, işletmelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler üreten paşabahçe cam ürün fiyatları en ucuz fiyatlarla Polat Cam toptan satış mağazamızda dır. Firmamız; paşabahçe cam ürün fiyatlarını kullanıcılara ve züccaciye firmalarına ulaştırırken uygun fiyat politikasını benimsemektedir. Paşabahçe nin su bardaklarından çay bardaklarına, şık karaflardan sürahi modellerine ve vazgeçilmez borcam modellerine kadar bütün ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. En uygun fiyatlı paşabahçe ürünlerini polatcam.com adresimizden satın alabilirisiniz.

 

Toptan Mutfak Gereçleri Nereden Alınır?

 

Toptan mutfak gereçlerini en ucuz fiyatlarla polatcam.com adresinden alabilirisiniz. Gaziantep toptan züccaciye mağazası Polat Cam Mutfak gereçleri kategorisindeki birçok ürünü Türkiye ve yurtdışına toptan satışını yapmaktadır. İhracatta ve ithalatta önemli bir yere sahip olan firmamız tüm yurtiçi ve yurtdışı satışlarında uygun fiyat politikasını benimseyerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. 

 

Polat Cam Gaziantep | Paşabahçe | Lav | Toptan | Polat Cam

POLAT CAM | PAŞABAHÇE VE LAV TOPTAN SATIŞ GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL / 5380588928

POLAT CAM LAV GAZİANTEP BAYİ FİRMASI, GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL İLÇESİNDE Kİ EN BÜYÜK TOPTAN ZÜCCACİYE SATIŞ MAĞAZASIDIR.

 

Gaziantep Paşabahçe Toptan Satış  İletişim Bilgileri:

Adres: Tekstilkent Mah İbrahim Tevfik Kutlar Caddesi no:100/a-1

Telefon: +90 532 350 87 91

E-mail: info@polatcam.com

Gaziantep POLAT CAM  - Gaziantep Paşabahçe Toptan Satış - Gaziantep LAV bayi

Paşabahçe çerezlik, paşabahçe yuvarlak tepsi, borcam, çay bardağı, su bardağı, cam baharatlık, dondurmalık, bardak takımı, çay tabağı, saklama kavanozu, 

6’lı su bardağı, çay seti

Gaziantep Polat Cam LAV - Toptan Züccaciye Mağazası 
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Gaziantep Polat Cam LAV - Toptan Züccaciye Mağazası 
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
22:31