Kurumsal

Gazi şehrimiz Gaziantep'imizin köklü firmalarından olan züccaciye, elektrikli ev aletleri ve hediyelik eşya sektöründe faaliyet gösteren POLAT CAM, 
                            
Sıddık Polat tarafından 1980 yılında kurulmuş olup, o tarihten bu yana sektörün içerisinde faaliyet göstermeye devam etmektedir. Firmamız 1980' li yıllardan bu yana, ülkenin ekonomik anlamda yaşamış olduğu birçok zorluğa rağmen özveriyle, gayretle büyümeye devam etmiştir. Zaman içerisinde hızla gelişerek depo sayısını ve doğal olarak da hizmet alanlarını genişleterek kısa sürede bölgenin züccaciye sektöründe faaliyet gösteren firmaları arasına girmiş ve adından söz ettirmeye başlamıştır. 5 katlı 3000 metrekarelik alana sahip deposuyla şehrin ve bölgenin ihtiyaçlarını çok rahat karşılayabilecek kapasiteye sahip firmamız, müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Gaziantep Polat Cam LAV - Toptan Züccaciye Mağazası 

Güneydoğu, Akdeniz, İç Anadolu  Marmara ve Doğu Anadolu bölgesi gibi yurdun birçok bölgesine tecrübeli kadrosuyla ürünlerini ulaştırmış, tükecilerin saygı ve beğenisini kazanmıştır. Şu anda da Türkiye'nin her tarafına mal verebilecek konuma ve donanıma sahiptir. Hemen her evin mutfağına şıklık katan Lav, Güral Porselen, Stilevs, İnter Çelik, Cıngllıoğlu, Evita, Hascevher, Görgel Metal, Aksu Elektronik, Arnica, Rubenis ve Çete gibi dünyaca tanınan ve güven duyulan daha birçok markanın ürünlerini toptan ve perakende olarak ülkenin her tarafına ulaştırmaktadır. bunun yanı sıra, ürünlerinde kalite ve güvenin dışında güleryüzlü personeli ve uygun ödeme koşullarıyla da her zaman müşterilerinin yanında olan firmamız Gaziantep'te kurumsallaşmanın en iyi örneklerinden biridir ve ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı yer almaktadır.

Her büyük kuruuluş gibi bizlerin de amacı, en kaliteli ürünleri en kusursuz bir şekilde ve en doğru zamanda mümkün olan en ekonomik fiyatla halkımızın hizmetine sunmaktır. Kazanılacak paradan önce güvenin önemli olduğunı bilen firmamız, sizlerin memnuniyetini kazanmayı her şeyin üzerinde tutmaktır. Biliyoruz ki müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmış firmalar uzun soluklu iletişimlere de zemin hazırlamayı başarabilirler ve temmelleri sağlam, güven duyulan güclü isimler arasında yerlerini koruyabilirler. Bu anlayışla calışmayı ve bu ilkelerimizin dışına çıkmamaya devam edeceğiz.
                                
Sektörün nabzını ve müşteri beklentilerini iyi bilen ve her geçen gün ürün yelpazesini genişleten firmamız, kaliteli işçiliğe önem veren ve kaliteli malzemeleriyle  ön plana çıkmış markaları beğeninize sunan bir kuruluş olmaya devam edecektir. Misyonumuz, başarıyı kendine ilke edinerek, kaliteden ve mükemmelikten ödün vermeden en hızlı ve en doğru şekilde müşterilerimize mükemmel çözümler sunmaktır.

Gaziantep Polat Cam LAV - Toptan Züccaciye Mağazası 
polatcam
Gaziantep Polat Cam LAV - Toptan Züccaciye Mağazası 
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Gaziantep Polat Cam LAV - Toptan Züccaciye Mağazası 
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
15:35